הכנס השנתי של האגודה הישראלית להיפנוזה 2020

גישה אל כוחות הנפש בעזרת ההיפנוזה

מלון חוף התמרים בעכו | ימים חמישי עד מוצ“ש 21-23.5.2020

חברי האגודה ואורחים יקרים!

אנו שמחים להזמינכם לכנס השנתי של האגודה הישראלית להיפנוזה, אשר יתקיים כרגיל במלון "חוף התמרים" בעכו, מיום חמישי 21.5.20 עד מוצ"ש 23.5.20.
נושא הכנס השנה יהיה להעיר ולהאיר את תת המודע: גישה אל כוחות הנפש בעזרת ההיפנוזה. אנו בטוחים שתוכלו למצוא את התמהיל המתאים לכם מבין מגוון הסדנאות המוצעות, הרצאות המליאה וההדגמות הקליניות.
הוותיקים מביננו ודאי מכירים וזוכרים את האווירה המיוחדת של כנסי "היפנו", את הרמה המקצועית הגבוהה ואת האווירה החברתית מחממת הלב. הצעירים, שטרם חוו זאת מוזמנים למפגש מרתק בן שלושה ימים, הנפרש על פני סוף שבוע ארוך, וכולל 26 סדנאות מקצועיות הניתנות על ידי הטובים והמובילים מבין אנשי המקצוע בארץ אליהם מצטרפים שני אורחים מחו"ל, הדגמות מרחיבות אופקים, תכנית חברתית-תרבותית ובעיקר – המפגש שלנו, קבוצה מיוחדת ונדירה, שופעת נדיבות ונתינה.
זו הזדמנות להיפגש, להתעדכן, להכיר, ללמוד ולחוות. השנה נתכבד לארח שני אורחים מחו"ל, הן בהרצאות אורח במליאה והן בסדנאות בכנס:
Heiko Rehe רופא שיניים  וותיק מגרמניה, העוסק מעל 20 שנים בהיפנוזה בתחומי רפואת השיניים, גישות אריקסוניאניות, אסוציאציות חופשיות, טיפול בפחדים, בילדים, ובשינוי הרגלים. על מנת לאפשר לכל המעוניינים להשתתף בסדנאות המרתקות שלו, הוא יעביר סדנה זהה פעמיים, פעם אחת ביום שישי ופעם שנייה ביום שבת.
 John D. Lentz שכבר ביקר אותנו בכנסים קודמים (2018, 2016) שהקים ומנהל את המכון האריקסוניאני באינדיאנה. ג'ון לנץ יעביר הפעם 4 סדנאות קצרות, שעתיים כל אחת. מאחר ומסגרת הכנס היא של סדנאות בנות 4 שעות, יועברו הסדנאות בזוגות. שתי סדנאות הנוגעות להפרעת אישיות גבולית ולהפרעה דו קוטבית יועברו ביום שישי אחה"צ, ושתי סדנאות הנוגעות ל- Instant Trancesולאהבה וטרנס יועברו ביום שבת בבוקר.
מומלץ להשתתף בכל ימי הכנס (וכדי לעודד זאת, האגודה מסבסדת כל משתתף ומשתתפת המגיעים לכל ימי הכנס ולנים במלון, כך שזו האפשרות האטרקטיבית ביותר), ולבחור באחת משלוש האופציות: 4 סדנאות קצרות (בנות כ-4 שעות כל אחת, שתיים ביום שישי ושתיים שבת) או שתי סדנאות קצרות (בשישי) וסדנא ארוכה (כ-7 שעות, ביום שבת), או סדנה אחת ארוכה במיוחד של גבי גולן, המתחילה בשישי אחה"צ ונמשכת כל השבת. בעקבות בקשות חברינו שומרי המסורת – צוינו בחוברת הסדנאות בשבת שאינן כוללות שימוש בציוד אורקולי, כך שגם לשומרי השבת יש היצע גדול של סדנאות.
לפני תחילת הכנס, ביום חמישי בבוקר, בין השעות 10:00-12:30, יתקיים סיור מודרך בעכו העתיקה, בהדרכתו של אנדרו עבאדו. עכו העתיקה הינה עיר מורשת עולמית, בת כחמשת אלפים שנה, ועם השנים הפכה לכור היתוך תרבותי שעדיין משפיע על חיי העכואים כיום! הסיור יתמקד בדתות, במורשת, בהיסטוריה, בפיתוח ובחיי יומיום בעיר ב-300 השנים האחרונות. במהלך הסיור נבקר באתרים הבאים: שער העיר, החומות, בוסתאן אל-פאשה, מסגד אל-ג'זאר, זאוויית אל-שאזליה (מקדש סוּפי),  שכונת כיכר עבוד, בית כנסת רמח"ל, ח'אן אל-עומדאן, ח'אן אל-אפרנג', השוק המרכזי והבזאר הטורקי. פרטים נוספים בהמשך.
שלושה ערבים בכנס, ובשלושתם חוויות. בערב הראשון (חמישי) יעביר יוסי אדיר ערב חברתי הכולל סדנת מסיבה Midnight Trance. בערב שישי: ערב חגיגה דרום אמריקאית עם להקת "טריו אינדיו". הערב כולל חלק בידורי, טיול דמיוני באמצעות מוסיקה וקטעי קישור, מופע ריקודים לטיניים והרקדת הקהל, וריקודים בכל הסגנונות עם תקליטן. ובערב השלישי, מוצאי שבת, קוקטייל אל מול השקיעה.
גם השנה יעשה הרישום לסדנאות באופן דיגיטלי באמצעות ממשק מיוחד של חברת גל כנסים, המאפשר שקיפות מלאה ומעקב אחר השיבוץ לסדנאות. סדנאות שיתמלאו – ייסגרו לרישום (אחד מהלקחים מהכנסים בשנים עברו היה שיש להגביל את כמות המשתתפים בסדנאות על מנת שתתאפשר עבודה יעילה). משמעות הדבר היא שיש יתרון למקדימים להירשם, על כן – מהרו והבטיחו מקומכם בסדנאות המבוקשות.
 
נתראה בכנס
ד"ר צחי ארנון
יו"ר האגודה הישראלית להיפנוזה