הכנס השנתי של האגודה הישראלית לכאב 2019

 

להרשמה מאוחרת, נא ליצור קשר טלפוני עם גל כנסים – 077-5004028

בשם האגודה הישראלית לכאב אנו שמחים להזמינכם להשתתף בכנס האגודה השנתי אשר יערך במלון כפר בלום היפה והפסטורלי בתאריכים 3-5 בדצמבר.
במסגרת הרצאות המליאה ומושבי הכנס נשמע ממומחים מן השורה הראשונה לגבי התפתחויות באבחון וטיפול בתסמונות כאב כרוני, מנגנונים מוחיים ופסיכולוגיה של כאב, גישות שיקומיות לטיפול בחולי כאב, ותרופות וטכנולוגיות חדשות. כמו כן נשמע הרצאות מרתקות על הקשר בין תזונה לכאב, על דילמות אתיות ברפואת כאב ועל הקשר שבין כאב לספרות, שירה ושפה.

כמו כן השנה יתקיימו דיוני מליאה אינטראקטיביים שבהם שני מומחים בתחום יציגו עמדות מנוגדות בשאלות מרתקות וחשובות ברפואת כאב בהשתתפות הקהל.
בכנס יתארחו שלושה מרצים מובילים מחו״ל, והרצאות אלו יתמקדו בחידושים ברפואת כאב פולשנית ונוירומודולציה – נשמע על טכנולוגיות חדשות וגישות קליניות מיוחדות להשתלות קוצבי שדרה ועל טיפול פולשני בכאב בילדים.

בנוסף, בסדנאות המעשיות נוכל ללמוד ולתרגל טכניקות של בדיקה וטיפול בכאבי גב מיופציאלים, להתנסות בביצוע בדיקות מתקדמות של מערכות חישה וויסות כאב, טכנולוגיות לוויסות וגריה מוחית בתסמונות כאב וללמוד כיצד לתכנן ולבצע מחקר כאב ברמה אקדמית גבוהה בדגש על הכוונה לפרסום.

בנוסף, וחשוב לא פחות, הכנס מהווה הזדמנות ייחודית למפגש חברתי של כל העוסקים בטיפול בחולי כאב, וגיבוש הקהילה הגדלה והאיכותית שלנו. אנו שמחים להודיע כי במסגרת הערבים החברתיים של הכנס יתקיים מופע סטנד אפ חדש ומיוחד של ערן זרחוביץ’, אחד האמנים המובילים והמוערכים בארץ (כוכב ״ארץ נהדרת״), והרצאת אורח של פרופ׳ יואל דונחין מהאוניברסיטה העברית שידבר איתנו על תולדות הרפואה במבט משועשע וייחודי.

לבסוף, נזכיר כי השנה יערכו במסגרת הכנס בחירות לועד האגודה, ואנו רואים חשיבות גדולה בועד אשר ייצג נאמנה את ערכי האגודה כפי שרואים אותם חבריה ויפעל לקדמם. אנא הגיעו והצביעו.

בברכה
ד״ר חגי שרון וד״ר סילביו בריל
יושבי ראש הכנס

 

↓  טופס ההרשמה מופיע בתחתית העמוד   ↓

תוכנית הכנס- האגודה הישראלית לכאב 2019

Forum 2019_A3

קישור לטבלת המחירים 

לשאלות ועזרה בהרשמה אנו זמינים במייל i-doron@zahav.net.il ובטלפון – 077-5004028

 

 הזמנת חדרים לסופ"ש מותנית באישור המלון ולכן לא נגבה מחיר עבורו באופן אוטומטי

 

————————————————————————————————————————————————————————————————————

 

להרשמה מאוחרת, נא ליצור קשר טלפוני עם גל כנסים – 077-5004028